On-line marketing,
lead generation,
social media

Kampanie skrojne na miarę
ODKRYJ WIĘCEJ

Strony www dla małych firm i średnich firm

Tworzymy od podstaw strony www dla małych firm i średnich pzredsiębiorstw. Budujemy strony internetowe oparte na platformie WordPress. Jesteśmy przekonani, że jest to obecnie najlepsza platforma CMS (Content Management System – System Zarządzania Treścią) – w szczególności dla małych i średnich przedsiębiorstw. Wiemy, że właściciele firm z rynku SMB potrzebuję prostych, intuicyjnych narzędzi, które będą mogli samodzielnie wykorzystywać w swoich biznesach. Strona www to nie tylko wizytówka firmy, ale i ważne narzędzie inbound marketingu czyli kampanii marketingowych, w których to klient odnajduje potencjalnego sprzedawcę i dokonuje zakupu. Platforma WordPress idealnie wspiera działania marketingowe związane z pozycjonowaniem i promocją on-line.

Odradzamy klientom budowę stron www na jakichkolwiek autorskich systemach tworzonych przez agencje marketingowe i będące ich własnością.

Co z nami zyskujesz?

Specjaliści myMarketing przedyskutują z Tobą cele marketingowe i sprzedażowe Twojej witryny www, dzięki czemu będziesz pewien, że ostateczny produkt spełni Twoje oczekiwania nie tylko pod kątem wizualnym, ale też funkcjonalnym.

Witryna firmowa musi wspierać konwersje na cele sprzedażowe. Zależy nam na przemyślanej strukturze i odpowiednim doborze treści tak, aby przyszłe kampanie Google Adwords, SEO czy social media dobrze korespondowały z twoją stroną www.

Mamy w zespole świetnych grafików, którzy potrafią sprawić, aby twoja strona www wyróżniła się na tle konkurencji. Współpracujemy na stałe z informatykami i web developerami – jesteśmy w stanie każdy projekt dopasować do indywidualnych oczekiwań klienta i zintegrować z jego wewnętrznymi systemami IT, jeśli jest taka potrzeba.

Stałym elementem realizowanych przez nas projektów www jest szkolenie klienta z CMSa WordPress – pokazanie pełnych możliwości systemu oraz wtyczek, które mogą być przydatne przy różnego rodzaju akcjach marketingowych.

Dlaczego WordPress?

– jedna z najprostszych platform do zarządzania treścią (bez znajomości PHP czy HTML),

– kilkanaście tysięcy wtyczek – w tym wiele bezpłatnych – dających możliwości rozbudowy funkcjonalności strony (np. wspierające pozycjonowanie SEO; do publikacji ofert pracy i wiele innych),

– bardzo duża popularność platformy – ciągły rozwój, duża dostępność specjalistów IT wspierających rozbudowę tej platformy po niewygórowanych kosztach,

– niskie koszty – budowa strony na WordPressie jest jedną z najtańszych opcji stworzenia strony internetowej (WordPress jest oprogramowaniem typu open source, nie wymaga opłat licencyjnych),

– widok responsywny = zoptymalizowany pod urządzenia mobilne – platforma WordPress to środowisko, które łatwo dopasować do smartfonów i tabletów,

– platforma WordPress wspiera działania związane z pozycjonowaniem strony www.