On-line marketing,
lead generation,
social media

Kampanie skrojne na miarę
ODKRYJ WIĘCEJ

Social Media w małych firmach i średnich biznesach

Przedsiębiorstw z rynku SMB już nie trzeba przekonywać, że obecność w social media przekłada się na sukces sprzedażowy firmy. Problemem wciąż jest to, że wiele firm z rynku – najczęściej z powodu braku zasobów i wiedzy – prowadzi swoje kanały social w sposób chaotyczny i zaniedbany.

Eksperci myMarketing szybko przekonają Cię, że pomysłowe, celowe i przemyślane, a także częste i konsekwentne działania w social mediach potrafią mieć istotny wpływ na Twój biznes. W social media nie wystarczy być. Trzeba się udzielać, być aktywnym, wchodzić w interakcje z innymi użytkownikami.

Budowa społeczności wokół marki jest działaniem długofalowym, opartym na systematycznej pracy i ciekawych pomysłach. Ale raz zbudowana i stale rosnąca grupa fanów stanowi idealne forum do szerzenia informacji o nowym produkcie, promocjach, ofertach. Taka grupa najszybciej dokona zakupu produktu czy usługi i będzie ambasadorami naszej marki polecając nas dalej – swoim znajomym, rodzinie, kolegom.

Dla naszych klientów prowadzimy działania w social media na zasadzie miesięcznego abonamentu lub w modelu projektowym. Możemy przejąć w całości komunikację w kanałach social lub zorganizować jednorazową akcję, która wesprze bieżący cel biznesowy klienta.