On-line marketing,
lead generation,
social media

Kampanie skrojne na miarę
ODKRYJ WIĘCEJ

Lead Generation

Kampanie lead generation to nasza kluczowa kompetencja. Jesteśmy świadomi, że na rynku SMB celem numer jeden jest zawsze sprzedaż. Oczywiście liczy się również budowanie marki i działania wizerunkowe, ale przy niedużych budżetach i ograniczonych zasobach wszystkie aktywności powinny wspierać cele finansowe przedsiębiorstwa.

myMarketing specjalizuje się w kampaniach lead generation. Generujemy szanse sprzedażowe skutecznie zwiększając skuteczność twojego działu handlowego.Oferujemy skuteczne i długotrwałe wsparcie sprzedaży, jednocześnie wypełniając lukę pomiędzy działem marketingu i działem sprzedaży.

Ustalamy twoje cele biznesowe i mierniki sukcesu, za które rozliczamy się w skali każdego miesiąca.

Jak to działa?

Szukamy kontaktów (e-mail, telefon, www) do osób decyzyjnych według podanych kryteriów. Wykorzystujemy nasz autorski software oraz pracę ręczną. Dzięki tej kompilacji proces, który jest zazwyczaj bardzo czasochłonny i nie zawsze skuteczny staje się precyzyjnym narzędziem budowy bazy danych. Tworzymy bazę w sposób organiczny i ciągły, co daje najlepsze dotarcie, skuteczność, długofalowe poznawanie rynku i budowanie relacji. Co miesiąc baza rośnie a każdy nowy kontakt weryfikujemy z naszym klientem. Prowadzimy kampanie leadowe nacelowane na rynek Polski i na zagranicę

Kontaktujemy się z potencjalnymi klientami drogą mailową i telefoniczną. Umawiamy rozmowy handlowe i prezentacje zdalne.

Do naszych kampanii wykorzystujemy także social media – w szczególności Linked In – skąd również prowadzimy działania lead generation. Tworzymy profil handlowy twojej firmy, wokół którego budujemy społeczność potencjalnych klientów i z którego wysyłamy zapytania handlowe.Przekazujemy kontakt handlowcowi, który skupia swoją uwagę tylko na wyselekcjonowanych leadach.

Dzielimy bazę danych z działem marketingu tak, aby kampanie były kierowane do tej samej grupy docelowej a przekaz był intensywniejszy.

Co zyskujesz?

  • ZYSKUJESZ partnera od najżmudniejszej pracy handlowej, który buduje wstępne relacje z twoją grupą docelową
  • ZYSKUJESZ kompletną bazę danych dla dalszych kampanii marketingowych
  • ZYSKUJESZ leady handlowe wygenerowane dla twojego działu sprzedaży!
  • SKUPIASZ pracę swoich najkosztowniejszych zasobów handlowych na najbardziej efektywnych zadaniach – spotkaniach i rozmowa z klientami
  • WYPEŁNIASZ lukę między działaniami marketingu i sprzedaży. My analizujemy tysiące danych w celu budowy bazy i wstępnego rozpoz-nania rynku dla obu stron!