On-line marketing,
lead generation,
social media

Kampanie skrojne na miarę
ODKRYJ WIĘCEJ

Grafika i video

Tzw „ładne opakowanie” często jest kluczowym czynnikiem sukcesu. Projektujemy logo, materiały identyfikacji wizualnej (papier firmowy, wizytówki, teczki, reklamówki itp.) oraz reklamy, roll-upy, bannery… Zawsze z myślą o sprzedaży! Identyfikacja wizualna powinna wspierać rozpoznawalność marki, komunikować jej ofertę firmy i jej wartości. Pamiętamy, aby nasze projekty graficzne pozwoliły Ci się wyróżnić w natłoku obrazów i informacji.

Grafika to obecnie narzędzie wszechobecne w każdym kanale komunikacji z otoczeniem zewnętrznym firmy. Małe i średni biznesy potrzebują bieżącego wsparcia w tworzeniu infografik na social media, e-mailowych kuponów rabatowych, szablonów newslettera i wielu innych. Współpracujemy z naszymi klientami wyręczając ich we wszelkich pracach graficznych.

Dla naszych klientów mamy ofertę pakietów graficznych, które umożliwiają korzystanie z usług grafika po korzystnych cenach i elastycznie – w zależności od bieżącej potrzeby.

Poza grafiką realizujemy również projekty video. Tworzymy filmy e-learnigowe, video tutorial, instruktaże, filmy wizerunkowe. Optymalizujemy przekaz pod kątem social mediów i publikacji w kanale YouTube.